Feladatok:

Pozícióhoz kapcsolódó ismeretek elsajátítása után:

  • Részvétel a piaci információk begyűjtésében, elemzésében
  • Napi árkalkulációk és eredménykalkuláció készítése
  • Kereskedelmi, értékesítési feladatok ellátása
  • Napi/ heti/ havi jelentések, rövid piacelemzések készítése;  a felsővezetés, illetve a külföldi Bunge irodák részére
  • Kapcsolattartás cégen belül logisztikával, pénzüggyel, belföldi kereskedő csapattal, külföldi társcégekkel, partnerekkel
  • Szakmai vezetővel közös stratégiaépítés, export és import piacon való bővülési lehetőségek feltárásai

Képzettségi és készséggel kapcsolatos elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (Agrár, vagy logisztikai végzettség előny)
  • Pályakezdő, vagy 2-3 év munkatapasztalat
  • Kommunikáció szintű, folyékony angol nyelvtudás
  • Excel felhasználói ismeret
  • Elkötelezettség, ambíció
  • Kellő tanulási vágy, agrár világ iránti érdeklődés
  • Magas fokú problémamegoldó készség
  • Proaktív, innovatív személyiség

Mit ajánlunk?

  • Rugalmas munkaidő
  • Képzési lehetőségek, csapatépítő tréningek
  • versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Nyitott, befogadó, fiatalos csapat